login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Polonia-Unia Widzów - strona nieoficjalna
Przekaż 1%
Klub
Informacje
Historia
Jak dojechać ?
Seniorzy
Statystyki ligowe
Statystyki drużyny
Transfery
Kadra
Tabela
TerminarzWyniki
Juniorzy Młodsi
Tabela
Kadra
Terminarz/Wyniki
Terminarz/Wyniki
Kadra
Archiwum
Wyników
Aktualności
Inne
Sponsorzy i Partnerzy
Galerie
Wideo
Sezon 2007/2008
Sezon 2010/2011
Sezon 2012/2013
Kontakt
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Adam Maj
obrońca
10
1
0
0
0
0
800
80
2.
Adam Śliwakowski
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
3.
Adrian Gizler
pomocnik
10
1
0
0
0
0
800
80
4.
Artur Krawczyk
obrońca
10
3
0
0
0
0
800
80
5.
Bartosz Kordecki
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Bartosz Śliwakowski
obrońca/pomocnik
10
0
0
0
0
0
800
80
7.
Damian Kubala
pomocnik/napastnik
10
7
0
0
0
0
800
80
8.
Damian Łapeta
pomocnik/napastnik
10
0
0
0
0
0
800
80
9.
Dawid Bobrowski
pomocnik/napastnik
1
1
0
0
0
0
80
80
10.
Dawid Łaskawiec
obrońca/pomocnik
9
0
0
0
0
0
720
80
11.
Gracjan Łuczek
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Kacper Śliwakowski
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Konrad Stajszczak
obrońca/pomocnik
10
2
0
0
0
0
800
80
14.
Maciek Walicki
napastnik
10
8
0
0
0
0
800
80
15.
Martin Leśniewski
bramkarz
10
0
0
0
0
0
800
80
16.
Mateusz Remiszewski
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Michał Górecki
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Oskar Małolepszy
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Oskar Simiński
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Paweł Łapeta
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
Piotr Jurczyk
obrońca
10
1
0
0
0
0
800
80
22.
Wojciech Górecki
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Paweł Kulasek
trener
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
Iskra Mokrzesz
2:5
Polonia-Unia Widzów
2016-10-23, 17:00:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 9
Warta II Mstów
3:2
Metal Rzeki Wielkie
Maraton Waleńczów
4:2
Płomień Lgota Mała
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
4:1
Pogoń II Kamyk
Iskra Mokrzesz
2:5
Polonia - Unia Widzów
Biała Gwiazda Krasice
2:3
Ajaks Częstochowa
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 10
Tabela ligowa
B-klasa » Częstochowa I
1.
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
24
2.
Maraton Waleńczów
22
3.
Polonia-Unia Widzów
15
4.
Ajaks Częstochowa
14
5.
Warta II Mstów
11
6.
Iskra Mokrzesz
10
7.
Metal Rzeki Wielkie
9
8.
Biała Gwiazda Krasice
9
9.
Pogoń II Kamyk
7
10.
Płomień Lgota Mała
5
Kalendarium
28
03-2024
czwartek
29
03-2024
piątek
30
03-2024
sobota
31
03-2024
niedziela
01
04-2024
pon.
02
04-2024
wtorek
03
04-2024
środa