login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Polonia-Unia Widzów - strona nieoficjalna
Przekaż 1%
Klub
Informacje
Historia
Jak dojechać ?
Seniorzy
Statystyki ligowe
Statystyki drużyny
Transfery
Kadra
Tabela
TerminarzWyniki
Juniorzy Młodsi
Tabela
Kadra
Terminarz/Wyniki
Terminarz/Wyniki
Kadra
Archiwum
Wyników
Aktualności
Inne
Sponsorzy i Partnerzy
Galerie
Wideo
Sezon 2007/2008
Sezon 2010/2011
Sezon 2012/2013
Kontakt
Statystyki drużyn
Informacje o drużynie:
Płomień Lgota Mała
brak wprowadzonych informacji o drużynie
Statystyki zbiorcze drużyny
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Pkt.
Bramki
Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA
9
1
2
6
5
12-23
-11
SPOTKANIA U SIEBIE
5
1
2
2
5
6-11
-5
SPOTKANIA WYJAZDOWE
4
0
0
4
0
6-12
-6
Statystyki spotkań drużyny
Kolejka
Gospodarz
Gość
Wynik
1
Płomień Lgota Mała
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3
2
Iskra Mokrzesz
Płomień Lgota Mała
3:1
3
Płomień Lgota Mała
Biała Gwiazda Krasice
0:3
4
Ajaks Częstochowa
Płomień Lgota Mała
3:2
5
Płomień Lgota Mała
Polonia-Unia Widzów
1:1
6
Pogoń II Kamyk
Płomień Lgota Mała
2:1
7
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
2:2
8
Płomień Lgota Mała
Warta II Mstów
3:2
9
Maraton Waleńczów
Płomień Lgota Mała
4:2
Statystyki bramek
Wszystkie
U siebie
Na wyjeździe
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Ilość
Średnia
Strzelone gole
12
1.33
6
1.20
6
1.50
Stracone bramki
23
2.56
11
2.20
12
3.00
Podsumowanie drużyny
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Bramki
RAZEM
1 (11.11%)
2 (22.22%)
6 (66.67%)
12 - 23 [-11]
U SIEBIE
1 (20.00%)
2 (40.00%)
2 (40.00%)
6 - 11 [-5]
WYJAZD
0 (0.00%)
0 (0.00%)
4 (100.00%)
6 - 12 [-6]
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
Iskra Mokrzesz
2:5
Polonia-Unia Widzów
2016-10-23, 17:00:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 9
Warta II Mstów
3:2
Metal Rzeki Wielkie
Maraton Waleńczów
4:2
Płomień Lgota Mała
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
4:1
Pogoń II Kamyk
Iskra Mokrzesz
2:5
Polonia - Unia Widzów
Biała Gwiazda Krasice
2:3
Ajaks Częstochowa
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 10
Tabela ligowa
B-klasa » Częstochowa I
1.
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
24
2.
Maraton Waleńczów
22
3.
Polonia-Unia Widzów
15
4.
Ajaks Częstochowa
14
5.
Warta II Mstów
11
6.
Iskra Mokrzesz
10
7.
Metal Rzeki Wielkie
9
8.
Biała Gwiazda Krasice
9
9.
Pogoń II Kamyk
7
10.
Płomień Lgota Mała
5
Kalendarium
28
03-2024
czwartek
29
03-2024
piątek
30
03-2024
sobota
31
03-2024
niedziela
01
04-2024
pon.
02
04-2024
wtorek
03
04-2024
środa