Polonia-Unia Widzów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

TerminarzWyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-10-23 Biała Gwiazda Krasice 2:3 Ajaks Częstochowa zobacz ›
2016-10-23 Iskra Mokrzesz 2:5 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2016-10-23 D±browianka D±browa Zielona 4:1 Pogoń II Kamyk zobacz ›
2016-10-23 Maraton Waleńczów 4:2 Płomień Lgota Mała zobacz ›
2016-10-23 Warta II Mstów 3:2 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
Płomień Lgota Mała 3:2 Warta II Mstów zobacz ›
Pogoń II Kamyk 2:3 Maraton Waleńczów zobacz ›
Polonia-Unia Widzów 4:2 D±browianka D±browa Zielona zobacz ›
Ajaks Częstochowa 5:3 Iskra Mokrzesz zobacz ›
Metal Rzeki Wielkie 6:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
Iskra Mokrzesz 8:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
D±browianka D±browa Zielona 5:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
Maraton Waleńczów 1:0 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
Warta II Mstów 3:3 Pogoń II Kamyk zobacz ›
Płomień Lgota Mała 2:2 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
Pogoń II Kamyk 2:1 Płomień Lgota Mała zobacz ›
Polonia-Unia Widzów 1:2 Warta II Mstów zobacz ›
Ajaks Częstochowa 0:3 Maraton Waleńczów zobacz ›
Biała Gwiazda Krasice 3:4 D±browianka D±browa Zielona zobacz ›
Metal Rzeki Wielkie 1:0 Iskra Mokrzesz zobacz ›
D±browianka D±browa Zielona 3:2 Iskra Mokrzesz zobacz ›
Maraton Waleńczów 2:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
Warta II Mstów 4:1 Ajaks Częstochowa zobacz ›
Płomień Lgota Mała 1:1 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
Pogoń II Kamyk 2:2 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
Polonia-Unia Widzów 3:3 Pogoń II Kamyk zobacz ›
Ajaks Częstochowa 3:2 Płomień Lgota Mała zobacz ›
Biała Gwiazda Krasice 2:0 Warta II Mstów zobacz ›
Iskra Mokrzesz 3:4 Maraton Waleńczów zobacz ›
Metal Rzeki Wielkie 1:2 D±browianka D±browa Zielona zobacz ›
Maraton Waleńczów 0:4 D±browianka D±browa Zielona zobacz ›
Warta II Mstów 2:3 Iskra Mokrzesz zobacz ›
Płomień Lgota Mała 0:3 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
Pogoń II Kamyk 2:5 Ajaks Częstochowa zobacz ›
Polonia-Unia Widzów 5:2 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
2016-09-04 Metal Rzeki Wielkie 0:1 Maraton Waleńczów zobacz ›
Ajaks Częstochowa 2:2 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
Biała Gwiazda Krasice 5:2 Pogoń II Kamyk zobacz ›
Iskra Mokrzesz 3:1 Płomień Lgota Mała zobacz ›
D±browianka D±browa Zielona 2:0 Warta II Mstów zobacz ›
Pogoń II Kamyk 2:2 Iskra Mokrzesz zobacz ›
Płomień Lgota Mała 0:3 D±browianka D±browa Zielona zobacz ›
Ajaks Częstochowa 0:0 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
Warta II Mstów 2:2 Maraton Waleńczów zobacz ›
Polonia-Unia Widzów 4:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Iskra Mokrzesz 2:5 Polonia-Unia Widzów
2016-10-23, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Warta II Mstów 3:2 Metal Rzeki Wielkie
Maraton Waleńczów 4:2 Płomień Lgota Mała
D±browianka D±browa Zielona 4:1 Pogoń II Kamyk
Iskra Mokrzesz 2:5 Polonia - Unia Widzów
Biała Gwiazda Krasice 2:3 Ajaks Częstochowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

¶roda

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

pi±tek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela