Strona klubowa

Aktualności

Wygrane mini derby.

• autor: DzieckoRapu, 2009-09-27 13:36
W 9 kolejce Częstochowskiej A-klasy pokonujemy Kłomnicką Pogoń 2:0 po bramkach Łukasza  Stolarczyka oraz Daniela Jędrzejkiewicza.  Gra na pewno cieszyła ale jeszcze bardziej frekwencja na trybunach. Gości było więcej niż gospodarzy. Pod koniec meczu pojawił się doping, był to pierwszy doping naszych kibiców na wyjeździe.
Widzów-Kłomnice. Co do meczu : Przewaga Kłomnic niemiłosierna w pierwszej połowie mogli i powinni coś strzelić, my tylko sporadycznie wychodziliśmy ze swojej połowy zwykle broniliśmy się całym zespołem na 40 metrze. Po jednym z nielicznych wypadów poza połowę strzelamy bramkę- prawy pomocnik próbuje strzału z woleja :zakrecony: piłka poleciałaby 10m od słupka jednak obrońca stojący na linii strzału wystraszony "petary" pakuje klatką piłkę do własnej bramki :ok: Druga połowa - Kłomnice lekko podłamani po przypadkowej bramce znowu prowadzą grę jednak już nie z taką dokładnością co w pierwszej połowie pozwalają nasze kontrataki , jeden z nich kończy się strzałem życia Łukasza Stolarczyka. Kłomnice całkowicie załamani gubią się raz po raz w ataku dzięki czemu do końca meczu groźnie kontrujemy. Pogoń nie mogąc pogodzić się z widmem porażki zaczynają grać po chamsku - nie liczy się dla nich już strzelenie bramki lecz połamanie kości rywalowi. Ogólnie zagraliśmy przeciętnie jednak wygraliśmy - Kłomnice dużo nie lepsze przegrywają dzięki słabej psychice. Sędzia główny słabiutki w niektórych przypadkach za bardzo pobłażliwy dla Kłomnic.

Sędziowie: Cybulski - Komański , Budzowski