Podsumowanie rundy trampkarzy.

• autor: crycha6, 2009-11-07 17:51
Jak wiemy los naszych trampkarzy nie jest jeszcze do końca przesądzony. Albo zagramy w 3 lidze albo załapiemy się do 2. Na pewno wyniki naszych młodszych kolegów nie świadczą o grze. Niektóre mecze były dobre a przegrane lub słabo zagrane a wygrane. Ostatecznie kończymy ligę na 6 pozycji.
To może od początku:

W pierwszej kolejce zmierzyliśmy się z APN-em Częstochowa. Do przerwy przegrywaliśmy 4:0. Po przerwie sytuacja się odmieniła o 360 stopni i to my strzeliliśmy 4 bramki lecz niestety APN w międzyczasie strzelił piątą. Było już 5:4 dla APN-u, gdy już byliśmy na fali sędzia skończył mecz.

Pozostałe wyniki 1 kolejki:

Salos Cz-wa vs Kingway Popów        0:4
Victoria Cz-wa vs Znicz Kłobuck        3:0
Beniaminek Cz-wa vs Warta Mstów 0:21

Druga kolejka to już bardzo ciężki mecz z Kingwayem Popów przegrany przez podopiecznych S.Rorata 6:0 po bardzo żenującym meczu. Mecz był jednostronnym widowiskiem.

Pozostałe wyniki 2 kolejki:
Znicz Kłobuck vs Salos Cz-wa       10:1
Warta Mstów vs Victoria Cz-wa      1:3
APN Cz-wa vs Beniaminek Cz-wa 16:0

Trzecia kolejka to mecz na przełamanie z najsłabszym zespołem naszej grupy - Beniaminkiem Częstochowa. Na szczęscie wygrany przez naszych trampkarzy 11:0. Beniaminek był może 3-4 razy na naszej połowie.

Pozostałe wyniki 3 kolejki:
Salos Cz-wa vs Warta Mstów      0:4
Victoria Cz-wa vs APN Cz-wa      4:3
Kingway Popów vs Znicz Kłobuck 3:4

Czwarta kolejka to mecz ze Zniczem Kłobuck. W pierwszej połowie mecz bardzo wyrównany i remis 2:2. W drugie to my przejeliśmy inicjatywę i udało nam się strzelić. W bardzo napiętej końcówce spotkania a dokładnie w doliczonym czasie nasz zespół strzela 2 bramki i pewnie pokonuje Znicza 5:2

Pozostałe wyniki 4 kolejki:
APN Cz-wa vs Salos Cz-wa     15:4
Beniaminek Cz-wa vs Victoria Cz-wa  2:8
Warta Mstów vs Kingway Popów  0:1

W piątej kolejce podejmowaliśmy lidera tabeli - Victorię Częstochowa. Wszyscy sądzili, że sporo dostaniemy a tym czasem urywamy punkty liderowi. Była to pierwsza strata punktów Częstochowian.

Pozostałe wyniki 5 kolejki:
Salos Cz-wa vs Beniaminek Cz-wa 4:0
Kingway Popów vs APN Cz-wa  1:1
Znicz Kłobuck vs Warta Mstów  4:1

Szósta kolejka to mecz z Wartą Mstów wygrany przez naszych młodszych kolegów pewnie 3:1. Mimo iż zabrakło kilku podstawowych zawodników zdołaliśmy zgarnąć całą pulę.

Pozostałe wyniki 6 kolejki:
Beniaminek Cz-wa vs Kingway Popów 0:6
APN Cz-wa vs Znicz Kłobuck 3:2
Victoria Cz-wa vs Salos Cz-wa  8:1

W ostatniej kolejce pierwszych meczów podejmowaliśmy przedostatnią drużynę naszej grupy, a mianowice Salos Częstochowa. Mimo iż byliśmy drużyną lepszym nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych sytuacji i mecz zakończył się wynikiem 2:2

Pozostałe wyniki 7 kolejki:
Kingway Popów vs Victoria Cz-wa 1:3
Warta Mstów vs APN Cz-wa 2:1
Znicz Kłobuck vs Beniaminek Cz-wa 5:1

W pierwszym meczu rundy rewanżowej do Widzowa przyjechał APN. Rewanż się udał i APN wracał do domu bez zdobyczy punktowej. Wygraliśmy 5:2

Pozostałe wyniki 8 kolejki:
Znicz Kłobuck vs Victoria Cz-wa 0:3
Kingway Popów vs Salos Cz-wa 8:0
Warta Mstów vs Beniaminek Cz-wa 5:1

9 kolejka to ciężki wyjazd do Popowa. Mecz niestety przegrany 1:0 po błędzie w kryciu. Ogólnie mecz wyrównany i należał nam się co najmniej 1 punkt.

Pozostałe wyniki 9 kolejki:
Salos Cz-wa vs Znicz Kłobuck 0:3
Victoria Cz-wa vs Warta Mstów 3:0
Beniaminek Cz-wa vs APN Cz-wa 0:5

Jeszcze przed 10 kolejką nasi zawodnicy myśleli że w meczu z Beniaminkiem urządzą sobie niezłą strzelanke a tymczasem nasz rywal nie przyjechał. Walkower 3:0.

Pozostałe wyniki 10 kolejki:
APN Cz-wa vs Victoria Cz-wa 1:0
Znicz Kłobuck vs Kingway Popów 3:4
Warta Mstów vs Salos Cz-wa 6:3

Nadeszła 11 kolejka i wyjazd do Kłobucka na mecz z tamtejszym Zniczem. Pokaz żenującej gry i porażka 4:1 na pewno bolała naszych zawodników

Pozostałe wyniki 11 kolejki:
Kingway Popów vs Warta Mstów 5:1
Salos Cz-wa vs APN Cz-wa  1:7
Victoria Cz-wa vs Beniaminek Cz-wa 9:0

W 12 kolejce podejmowaliśmy Victorię Częstochowa. Po bardzo dobre pierwszej połowie prowadzimy 2:1. Lecz niestety po przerwie gramy słabiej i końcowy rezultat to 3:2 dla Victorii.

Pozostałe wyniki 12 kolejki:
Warta Mstów vs Znicz Kłobuck 8:0
APN Cz-wa vs Kingway Popów 9:2
Beniaminek Cz-wa vs Salos Cz-wa 1:1

W przedostatniej kolejce gramy ze Mstowem. Sędzia od początku sędziował na drużynę gości i po kontrowersyjnym rzucie wolnym nasz bramkarz nie dosięgnął piłki i mamy bramke na 1:0. Potem mimo starań nie udaje się wyrównać. Końcowy wynik 1:0 dla Mstowa.

Pozostałe wyniki 13 kolejki:
Znicz Kłobuck vs APN Cz-wa 0:13
Kingway Popów vs Beniaminek Cz-wa 12:0
Salos Cz-wa vs Victoria Cz-wa 0:4

Ostatnia kolejka to mecz ze Salosem Częstochowa wygrany 12:0. Wynik świadczy o meczu, który był jednostronny i wszystko rozgrywało się na połowie Salosu.

Pozostałe wyniki 14 kolejki:
Victoria Cz-wa vs Kingway Popów 1:1
Beniaminek Cz-wa vs Znicz Kłobuck 0:3