Prawdopodobna grupa trampkarzy.

• autor: crycha, 2010-03-04 13:16

Pojawiły się przypuszczenia dotyczące grupy trampkarzy. Nasi trampkarze jako drużyna z szóstego miejsca z najlepszym dorobkiem bramkowym zagra w drugiej lidze trampkarzy starszych. Wszystkich drużyn ogólnie będzie osiem a ze Zniczem Kłobuck i Wartą Mstów graliśmy w grupie w rundzie jesiennej.

Oprócz Znicza Kłobuck i Warty Mstów nasi trampkarze zagrają z takimi zespołami jak:
Victoria II Częstochowa
- Ajaks II Częstochowa
- Jurajskie Wilki Częstochowa
- Junior Szarlejka
- Lot Konopiska.

W poprzedniej rundzie pierwszy mecz ze Zniczem Kłobuck zakończył się wynikiem 5:2 dla nas po wyrównanym meczu a mecz wyjazdowy podopieczni S.Rorata przegrali 4:1.

Z  Wartą Mstów pierwszy mecz trampkarze zagrali na ulicy Sportowej i wygrali 3:1, a we Mstowie ponieśliśmy porażkę 1:0 po dość kontrowersyjnej bramce dla Warty.

To teraz może trochę o przyszłych rywalach. Victoria II Częstochowa grała w pierwszej lidze i zajęła 4 miejsce z dorobkiem 18 punktów. Victoria zwyciężała 5 razy, zremisowała 3 mecze a bez żadnych punktów schodzili z murawy sześciokrotnie. Razem z Victorią w pierwszej lidze grały też Jurajskie Wilki. Zakończyli oni sezon zaraz za Victorią na 5 miejscu, a udało im się zdobyć 12 punktów. Ajaks II Częstochowa z 17 punktami a za Juniorem był Lot Konopiska z zaledwie 10 punktami. grał w III lidze i uzyskał 3 miejsce z 24 punktami na koncie. Za Ajaksem uplasował się Junior Szarlejka z 17 punktami, a za Juniorem była drużyna Lotu Konopiska z dorobkiem 10 pkt.

Warto dodać że trampkarze Polonii Unii Widzów zajęli 6 miejsce i uzyskali 20 pkt.

Pozostałe ligi:

I liga