Strona klubowa

Aktualności

Remis trampkarzy z Gminą Kłomnice

• autor: DzieckoRapu, 2014-04-01 09:07

Nasi trampkarze po ładnej grze zremisowali w meczu sparingowym z rówieśnikami z Kłomnic 0-0...

10. Konrad Stajszczak  zmiana 60" Paweł Łapeta
11. Kacper Śliwakowski  zmiana 36" Wojciech Górecki  zmiana 50" Adam Śliwakowski

herb Polonia-Unia Widzów Zawodnicy rezerwowi Polonia-Unia Widzów

1. Adam Śliwakowski

Pomimo, że był to tylko mecz sparingowy obie drużyny dawały z siebie wszystko i chciały pokazać swoją wartość. W drużynie Polonii było widać już myśl taktyczną Pawła Kulaska. Młodzi Poloniści próbowali grać piłką i stwarzali sobie dogodne sytuacje. W pierwszej połowie potężny strzał na bramkę oddał Damian Kubala, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała na linii. W drugiej połowie pomimo zmian Polonia grała dalej "z zębem" i nie odpuszczała żadnej piłki, efektem czego były dwie bardzo dobre sytuacje sam na sam z bramkarzem. Gra mogła się podobać, widać że nowy trener naszych trampkarzy wykonuje ciężką pracę, a sami zawodnicy chcą grać i cieszą się grą. W drużynie panuje dobra atmosfera i chłopcy czekają już na sobotę, kiedy to zagrają swój pierwszy mecz o punkty w nowym roku.