Wysokie zwycięstwo trampkarzy !!

• autor: DzieckoRapu, 2014-05-10 15:16

herb Polonia-Unia Widzów     4:0     herb Junior Szarlejka

POLONIA UNIA WIDZÓW       JUNIOR SZARLEJKA

Nasi trampkarze pewnie i wysoko pokonali rówieśników z Szarlejki w pierwszym meczu III ligi trampkarzy starszych...

Michał Górecki bramka

Początek meczu wcale nie zapowiadał wysokiego i łatwego zwycięstwa trampkarzy z Widzowa. To zawodnicy Juniora byli bardziej agresywni i wydawało się, że mogą strzelić bramkę. Jednak po kilku minutach do głosu doszła Polonia i to już tylko ona w zasadzie rządziła na boisku. Pierwszą akcję sytuację zmarnował jeszcze co prawda Michał Górecki, ale długo nie musieliśmy czekać na bramkę i ok. 15 minuty spotkania kapitan Polonii Artur Krawczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobił strzał Damiana Kubali i mieliśmy 1-0. Poloniści na tym nie poprzestali i raz za razem byli pod bramką bramkarza Juniora głównie za szarżującego prawym skrzydłem Mateusza Remiszewskiego. Ok 25 minuty rajd prawą stroną przeprowadził jednak Piotr Jurczyk i to właśnie od świetnym strzał w krótki róg pokonał bramkarza. Do przerwy wynik się już nie zmienił i na drugą połowę Polonia wychodziła z wynikiem 2-0. W drugiej połowie widzieliśmy już całkowitą dominację młodych piłkarzy Polonii, którzy raz za razem zagrażali bramce Szarlejki. Na 3-0 po indywidualnej akcji podwyższył Damian Kubala, któremu należą się brawa za to, że grał mimo urazu kolana, choć czasami drżeliśmy gdy upadał na murawę i nie mógł wstać. Bramkę na 4-0 padła ok 60 minuty spotkania z rzutu karnego wykonywanego przez Michała Góreckiego. Faulowany był Mateusz Remiszewski. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, choć sytuacji do strzelania bramek było bardzo dużo.

Był to bardzo dobry mecz naszych młodych piłkarzy. Wszyscy zagrali na bardzo dobrym poziomie, a na szczególne wyróżnienie zasługują Mateusz Remiszewski i Piotr Jurczyk, którzy według redakcji byli najlepszymi zawodnikami tego meczu. Swoje wniósł tradycyjnie Damian Kubala, a kilka razy zamieszanie w szeregach obronnych gości zasiał Michał Górecki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze naszej drużyny i liczymy na kolejne dobre mecze.