Okolice czerwono-niebieskie

• autor: naczelny, 2010-10-05 11:14

Chcąc zachęcić nowych kibiców do przyjścia na stadion Rakowa, zaczynamy od meczu z Zagłębiem Sosnowiec nową akcję promocyjną. Wspólnie z klubem, chcemy zaproponować okolicznym mieszkańcom obejrzenie meczu naszej ukochanej drużyny całkowicie za darmo.

Założeniem akcji jest, by co mecz inne rejony miały taką możliwość. Akcja zatem będzie przebiegać cyklicznie. Liczymy, że Ci kibice, którzy już jeżdżą z okolic Częstochowy będą pomagali nam w szerzeniu Czerwono-Niebieskich korzeni w swoich okolicach, co w przyszłości zaowocuje armią nowych fanatyków Rakowa. Poniżej podajemy informacje jaki rejon idzie na "pierwszy ogień" oraz wszelkie szczegóły techniczne, które będą musiały być spełnione, aby móc wejść na stadion. I tak na najbliższy mecz, który odbędzie się 17 października, mieszkańcy z rejonu: Zawada, Rzerzęczyce, Pacierzów, Konary, Kłomnice, Widzów, Gidle i okolice tych miejscowości - będą mieli wstęp bezpłatny na pojedynek Rakowa z Zagłębiem Sosnowiec. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu Prezesa i piłkarzy Warty Zawada organizowany jest przejazd w obie strony. Poniżej podajemy kontakt do Wilka z FC Zawada, który koordynuje całą akcje i u niego będzie można uzyskać informacje na temat transportu.

Wilku
Tel: 664021415
gg. 5196421

Aby móc skorzystać z bezpłatnego wejścia, trzeba podać swoje dane: imię, nazwisko i pesel (czyli tak samo jak przy zakupie biletu, to są wymogi odgórnie nałożone przez PZPN), oraz nazwę miejscowości. Osoby które z w/w okolic będą chciały dojechać indywidualnie jak najbardziej mogą skorzystać z wejścia za darmo. Swoje dane prosimy w takim wypadku przesłać na adres: stowarzyszenie@wiecznyrakow.pl Za kilka dni podam cenę przejazdu na mecz. Będzie to około 10 zł. (nie więcej). W zależności od ilości chętnych będzie zamówiony bus lub autokar. Także zapisywać, trampkarze, seniorzy, dziewczyny, każdy kto tylko chce! Gorąco zachęcam! Mecz odbędzie się 17 października na stadionie Rakowa o godzinie 12:00.

źródło: http://www.kswartazawada.pl/